Son Güncelleme: 1 gün önce
Yeni Doz Eczanesi logo

Yeni Doz Eczanesi


0
(0)

Bulanık ilçesi (Mus) Yeni Doz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Yeni Doz Eczanesi Muş ili Bulanık İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Doz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Doz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Doz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Doz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Doz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

1 Nisan 2023 Cumartesi Muş Bulanık Nöbetçi Yeni Doz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Doz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Doz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Doz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Doz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Doz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Doz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Doz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Doz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muş İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muş ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Şifa Eczanesi

Hasköy ilçesi (Mus) Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Muş Eczanesi

Merkez ilçesi (Mus) Muş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sağlık Eczanesi

Merkez ilçesi (Mus) Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Vereseli Bizim Eczanesi

Varto ilçesi (Mus) Vereseli Bizim Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.